В Одесі 20-річному хлопцю загрожує до 3 років в’язниці за осквернення могил

Правоохоронці Одеси повідомили про підозру 20-річному мешканцю, який пошкодив надгробні хрести на одному з міських кладовищ.
Про це повідомили в Національній поліції Одеської області.
Інцидент стався в середині травня, коли виконувач обов’язків завідувача кладовищем у Хаджибейському районі виявив пошкодження та звернувся до правоохоронних органів.
Слідчо-оперативна група зафіксувала умисне пошкодження дерев’яних меморіальних хрестів на 4 могилах. Згідно з висновками експертизи, загальна сума матеріальних збитків, завданих родичам покійних, становить 4000 грн.
Підозрюваний одесит відмовився пояснювати мотиви своїх дій співробітникам поліції. Тепер йому загрожує покарання у вигляді штрафу від 17 000 до 68 000 грн, пробаційного нагляду на строк до 3 років або позбавлення волі.