У Миколаєві 18-річний юнак вдруге за тиждень споїв неповнолітнього

18-річного миколаївця вдруге викрили на споюванні неповнолітніх – цього разу після вживання алкоголю до лікарні потрапив 12-річний хлопчик.
Про це повідомляє поліція Миколаївської області.
Інцидент стався 23 червня в мікрорайоні Намив. Під час патрулювання берегової зони ювенальні поліцейські виявили дитину з ознаками сильного алкогольного сп’яніння. На місце викликали медиків, які госпіталізували хлопчика. За інформацією правоохоронців, наразі його життю та здоров’ю нічого не загрожує.
У ході перевірки з’ясувалося, що неповнолітній зустрів на березі річки свого 18-річного знайомого, який відпочивав та вживав спиртне. За даними поліції, юнак запропонував дитині випити горілки.
Правоохоронці встановили особу порушника та склали на нього адміністративні матеріали за статтею про доведення неповнолітнього до стану сп’яніння.
У поліції зазначили, що це вже другий подібний випадок за останній тиждень. Раніше цього ж юнака вже притягували до відповідальності за споювання неповнолітньої дівчини.