Діти з Херсонщини вирушили на відпочинок і реабілітацію до Львівської області

25 Червня 2026, 19:09

Діти з Херсонщини вирушили на відпочинок і реабілітацію до Львівської області.

Про це повідомили у Херсонській ОВА.

Чергова група дітей разом із матерями поїхала на семиденний відпочинок до Львівщини за запрошенням благодійного фонду “Щире серце”.

У поїздку вирушили п’ять матерів та семеро дітей з Одрадокам’янки, Миролюбівки та Херсона. Супровід родин забезпечує громадська організація “Міжнародний освітній центр Надія”.

Програма передбачає психологічну реабілітацію та змістовне дозвілля. Для учасників підготували зустрічі з психологами, арттерапевтичні заняття, творчі майстер-класи та ігри з аніматорами.

Крім того, на дітей чекають освітні заходи, спортивні активності, відвідування критого басейну, а також інтелектуальні та творчі вечори. Організатори сподіваються, що відпочинок допоможе родинам відновити емоційний стан та отримати нові позитивні враження.