У Болградському районі п’яний підліток спричинив ДТП на автомобілі батька — Нацполіція

29 Травня 2026, 12:08

У Городненській громаді Болградського району 15-річний юнак у стані алкогольного сп’яніння без дозволу взяв автомобіль Toyota Corolla свого батька, щоб покататися з трьома друзями. У результаті підліток не впорався з керуванням, з’їхав з дороги та врізався в паркан.

Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Національної поліції в Одеській області.

В результаті аварії травми різного ступеня тяжкості отримали водій, а також дві дівчини віком 16 і 18 років та 17-річний хлопець. Після проведення медичного огляду лікарі відпустили всіх додому.

Під час розслідування співробітники поліції з’ясували, що перед поїздкою 18-річна дівчина пригостила всіх вином, яке вони розпивали в центрі села. Експертиза підтвердила стан алкогольного сп’яніння у всіх учасників інциденту.

Щодо батьків водія правоохоронці склали адміністративні протоколи за неналежне виконання обов’язків щодо виховання та контролю за неповнолітнім сином. Щодо пасажирів складено протоколи за доведення неповнолітніх до стану сп’яніння та розпивання спиртних напоїв у громадських місцях.

Поліцейські вже направили матеріали на розгляд до суду. Порушникам загрожують штрафи, максимальний розмір яких становитиме 1700 гривень.