На лівому березі Києва сталася аварія виникли перебої зі світлом і водою

На лівому березі Києва ввечері 21 березня сталася технічна аварія, яка призвела до перебоїв з електропостачанням та водою.
Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.
“Через аварійну ситуацію на електромережі на лівому березі перебої зі світлом та водопостачанням”, – повідомили у КМДА.
У відомстві уточнили, що профільні служби вже залучені до ліквідації наслідків аварії та працюють над якнайшвидшим відновленням електропостачання і води для мешканців району.