На лівому березі Києва сталася аварія виникли перебої зі світлом і водою

22 Березня 2026, 11:30

На лівому березі Києва ввечері 21 березня сталася технічна аварія, яка призвела до перебоїв з електропостачанням та водою.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

“Через аварійну ситуацію на електромережі на лівому березі перебої зі світлом та водопостачанням”, – повідомили у КМДА.

У відомстві уточнили, що профільні служби вже залучені до ліквідації наслідків аварії та працюють над якнайшвидшим відновленням електропостачання і води для мешканців району.