На окупованій частині Запоріжжя втратили ще одну важливу переправу

26 Червня 2026, 11:15

На окупованій Запорізькій області зруйновано міст між Мелітополем і Бердянськом.

Про це повідомляє видання ЗаБор із посиланням на місцеві пабліки.

За наявною інформацією, 26 червня було уражено міст на автомобільній дорозі, що сполучає тимчасово окуповані Мелітополь і Бердянськ. Після цього жителі окупованих територій почали повідомляти у соцмережах про проблеми з проїздом та цікавитися, чи можна скористатися звичним маршрутом.

Офіційних заяв щодо масштабів руйнувань, можливості проїзду або організації об’їзних шляхів окупаційна влада поки не оприлюднила.

Як зазначає видання, ця траса має важливе значення для російської військової логістики, адже входить до так званого сухопутного коридору, який окупанти використовують для перекидання особового складу, військової техніки та матеріального забезпечення між окупованою частиною Запорізької області та Кримом.