В Одесі після бійки під час затримання чоловіка у СЗЧ відкрили кримінальні провадження

15 Травня 2026, 13:01

В Одесі поліція відкрила два кримінальні провадження через конфлікт, що стався під час затримання 33-річного чоловіка, який, за даними правоохоронців, самовільно залишив військову частину.

Про це повідомили у ГУНП в Одеській області.

Відомості внесли до ЄРДР за ч. 3 ст. 342 КК України – опір представникові влади або працівникові правоохоронного органу, а також за ч. 4 ст. 296 КК України – хуліганство.

За інформацією поліції, під час затримання група осіб перешкоджала правоохоронцям, блокувала службовий автомобіль і пошкодила його. Згодом правоохоронці встановили, що авто ланцюгом пошкодив хлопець 2008 року народження.

Наразі чоловік надає покази правоохоронцям. Після цього його мають передати представникам Військової служби правопорядку.

У місцевих Telegram-каналах також поширили відео інциденту з твердженнями про нібито застосування сили до дівчини під час сутички. Офіційного підтвердження цієї інформації наразі немає.