У “Тузлівських лиманах” виявили десятки загиблих дельфінів

На узбережжі Чорного моря в межах Національного природного парку “Тузлівські лимани” зафіксували нові випадки масової загибелі дельфінів.
Про це у Facebook повідомив співробітник парку, еколог Іван Русєв.
За його словами, під час обстеження близько 13 км узбережжя 6-7 червня фахівці виявили 15 мертвих китоподібних. Раніше на іншій ділянці берегової лінії довжиною 25 км було зафіксовано ще 22 загиблі тварини.
Еколог пов’язує масову загибель дельфінів із наслідками повномасштабної війни. Зокрема, йдеться про вплив вибухів, використання різних видів озброєння та активність військових кораблів, що можуть порушувати навігацію й природну поведінку морських ссавців.
За словами фахівців, екосистема північно-західної частини Чорного моря продовжує зазнавати значного навантаження, що може негативно впливати на популяції морських тварин.
Працівники національного парку продовжують моніторинг узбережжя, документують нові випадки загибелі дельфінів та збирають матеріали для подальших наукових досліджень.