В Ізмаїлі 8-річного хлопчика госпіталізували після падіння з третього поверху

Увечері 21 червня в місті Ізмаїл Одеської області 8-річний хлопчик випав з вікна квартири, розташованої на третьому поверсі п’ятиповерхового будинку.
Про це повідомили у пресслужбі місцевої Національної поліції.
Там розповіли, що постраждалу дитину знайшла на вулиці біля будівлі сусідка, яка одразу викликала співробітників правоохоронних органів.
В результаті падіння неповнолітній отримав серйозні травми. Зараз він перебуває в медичному закладі, де лікарі надають йому необхідну допомогу. Мати хлопчика пояснила поліцейським, що відкрила вікно в кімнаті навстіж, поки її син спав.
Слідчі кваліфікували інцидент як невиконання обов’язків щодо догляду за дитиною та внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. У відомстві уточнили, що до цієї події сім’я не перебувала на обліку в соціальних службах чи поліції. Наразі слідчі дії тривають.