До Дня скорботи в Одесі провели акцію “Дерева пам’яті”
22 червня в Одесі відбулася символічна акція “Дерева пам’яті”, приурочена до Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни. Містяни зібралися разом, щоб вшанувати пам’ять українців, які загинули внаслідок російської агресії.
Про це повідомили в ефірі “Новини.LIVE”.
Учасники заходу принесли з собою портрети загиблих родичів, а замість вінків і штучних квітів одесити створили меморіали на деревах. На одному з них закріпили патріотичні стрічки та військові жетони з вибитими іменами полеглих українських захисників.
Інше дерево мешканці прикрасили маленькими дзвіночками, звук яких символізує пам’ять про мирних громадян, чиї життя забрала ця війна.
Під час акції присутні згадували не лише героїв, які захищали Україну на фронті, а й військовослужбовців, які наразі перебувають у полоні загарбників або вважаються зниклими безвісти.