У Запоріжжі ліквідували незаконні зарядні станції для електромобілів

У двох районах Запоріжжя інспектори виявили та демонтували самовільно встановлені зарядні пристрої для електромобілів.
Про це повідомили в Інспекції з благоустрою Запорізької міської ради.
Під час рейдів у Заводському районі перевіряючі зафіксували два зарядні пристрої, які власники закріпили прямо на дереві. Після вимоги інспектора господарі самостійно прибрали конструкції.
Зазначається, що аналогічний випадок стався у Дніпровському районі, де незаконно розміщену станцію власник також демонтував самостійно.
У профільному відомстві наголосили, що подібні перевірки дотримання правил розміщення обладнання та малих архітектурних форм зараз проходять у всіх районах міста. У разі виявлення порушень власників зобов’язують прибирати міський простір.