В Одесі оновили програму “Безпечне місто”: до 2028 року виділять близько 4 млрд грн
Виконавчий комітет Одеської міськради погодив оновлення до програми “Безпечне місто” на 2020–2028 роки та передав документ на затвердження до Одеської МВА.
Про це повідомив Центр публічних розслідувань.
Нова редакція адаптує основні оборонні заходи до умов воєнного стану та перебудовує структуру виконавців, при цьому загальне фінансування проєкту залишається на рівні майже 4 млрд грн.
Оновлена програма передбачає тісну взаємодію міської влади з широким спектром відомств, включаючи Нацполіцію, СБУ, Держприкордонслужбу, БЕБ, ДБР, а також підрозділи ЗСУ та Нацгвардії.
В умовах війни пріоритетом стане комплексна матеріально-технічна підтримка військових структур, рятувальників та органів цивільної оборони.
Основними завданнями програми залишаються розвиток міської мережі відеоспостереження з відеоаналітикою, швидке реагування на надзвичайні ситуації та цілодобовий моніторинг обстановки.
Загальний бюджет ініціативи до 2028 року становить 3 млрд 880 млн 353 тис грн. Усі витрати покриватимуться за рахунок коштів бюджету Одеської міської територіальної громади в міру можливостей.