На Одещині викрили канал незаконного виїзду чоловіків до Молдови

12 Травня 2026, 12:48

На Одещині викрили схему незаконного переправлення військовозобов’язаних до Молдови, яку організувала група осіб, що забезпечувала нелегальний виїзд за межі України в обхід офіційних пунктів пропуску.

Про це повідомляє обласне управління поліції.

За даними слідства, до організації маршруту були причетні двоє жителів Одеси віком 23 та 28 років, які діяли у змові з невстановленими спільниками.

Вони підшуковували охочих залишити країну та забезпечували логістику до кордону. Вартість “послуги” становила 5 тис доларів: частину коштів клієнти переказували як завдаток на криптогаманець, решту передавали готівкою безпосередньо перед виїздом.

Поліція задокументувала щонайменше один епізод передачі грошей. Під час обшуків у фігурантів вилучили транспортний засіб, готівку та мобільні телефони.

Суд обрав їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у понад 2 млн грн кожному.