В Одесі мешканці ЖК “Чудо місто” перекривали вулицю через тривалі відключення світла

В Одесі мешканці житлового комплексу “Чудо місто” вийшли на протест, перекривши одну з вулиць міста. Причиною акції стали тривалі перебої з електропостачанням у їхніх будинках.
Як повідомляють місцеві пабліки у соцмережах, світло в ЖК подають лише близько п’яти годин на добу.
За словами мешканців, така ситуація триває вже кілька місяців. Люди обурені тим, що строки вирішення проблеми, озвучені раніше Приморською районною адміністрацією, не задовольняють їхніх потреб.
Протестувальники наголошують, що не готові проводити все літо без стабільного електропостачання. Вони закликають місцеву владу вжити термінових заходів для розв’язання проблеми.
Нагадаємо, що перебої з електропостачанням є частою проблемою в деяких районах міста, особливо в умовах підвищеного навантаження на енергосистему.