Збив прикордонника і втік: в Одеській області затримали водія BMW у розшуку

Поліцейські затримали 31-річного мешканця Одеси, який наїхав на співробітника Державної прикордонної служби та спробував втекти. Правопорушнику загрожує покарання до п’яти років позбавлення волі.
Про це повідомили в пресслужбі Національної поліції в Одеській області.
Вчора, 9 червня, на одному з КПП під час перевірки документів чоловік за кермом BMW почав чинити опір прикордонному наряду, після чого різко рушив, збив інспектора і втік з місця події.
Співробітники поліції встановили маршрут втікача і затримали його в селищі Сарата Білгород-Дністровського району.
Під час перевірки з’ясувалося, що затриманий вже є обвинуваченим у справі про напад і в день інциденту мав з’явитися на судове засідання. Крім того, громадянин перебував у розшуку ТЦК та СП за недотримання правил військового обліку.
Фігуранту оголосили про підозру в умисному заподіянні тілесних ушкоджень співробітнику правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків.