Ворог атакував Білгород-Дністровський: пошкоджені адмінбудівлі та медзаклад

У Білгороді-Дністровському внаслідок російської атаки пошкоджені адміністративні будівлі та заклад охорони здоров’я, на місці працюють екстрені служби.
Як повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на секретаря міської ради Олександра Скалозуба.
За даними місцевої влади, потужний вибух пролунав близько 10:30. Пошкоджень зазнали адміністративні будівлі та медичний заклад.
На місцях працюють підрозділи ДСНС, правоохоронці та інші екстрені служби, триває ліквідація наслідків атаки. Комунальні служби також готують техніку для відновлювальних робіт.
У громаді зберігається повітряна тривога. Міська влада закликає мешканців не залишати укриття до офіційного відбою та дотримуватися правил безпеки.