В Одеській області засуджена за загибель немовляти мати жорстоко побила п’ятирічного сина

У Сергіївській громаді Одеської області п’ятирічний хлопчик госпіталізований із тяжкими тілесними ушкодженнями після побиття матір’ю. Лікарі діагностували у нього закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, а також численні садна та гематоми.
Про це заявив керівник Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування порушень прав дітей Павло Сушко.
У ході розслідування з’ясувалося, що у 2013 році фігурантка вже притягувалася до кримінальної відповідальності за заподіяння тяжких тілесних ушкоджень іншій своїй маленькій дитині, що призвело до її смерті.
Сушко стверджує, що після того, як жінка відбула призначене покарання, її старших дітей від першого шлюбу влаштували в патронатну сім’ю. Через 10 років у громадянки з’явилися нові діти, і ситуація могла повторитися.
Наразі слідство повідомило жінці про підозру у вчиненні катувань. Суд задовольнив клопотання прокурора та відправив підозрювану під варту без можливості звільнення під заставу.
Нардеп зазначає, що ця сім’я перебувала під супроводом Центру соціальних служб. Через це правоохоронні органи відкрили ще одне кримінальне провадження — за статтею про службову недбалість посадових осіб Служби у справах дітей.
За його словами, слідство перевірить якість роботи контролюючих органів, які знали про ризики в родині, але не змогли запобігти жорстокому насильству над дитиною.