В Одеській області попрощаються з двома загиблими українськими захисниками

У понеділок, 15 червня, в Одеській області відбудуться церемонії прощання з двома військовослужбовцями — Олександром Максименком і Вадимом Воденюком, які віддали свої життя в боях з окупантами.
Про це заявили Білгород-Дністровська міська та Зеленогірська селищна ради.
Прощання з сержантом Олександром Максименком відбудеться в Білгороді-Дністровському. Повідомляється, що боєць народився 10 лютого 1989 року, а загинув 26 жовтня 2024 року, виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Богоявленка Волноваського району Донецької області.
Цього ж дня в селі Солтанівка Подільського району поховають військовослужбовця Вадима Воденюка. Родичі захисника майже два роки вважали його зниклим безвісти.
Відомо, що Воденюк здобував освіту в Зеленогорській школі, мешкав у Солтанівці, працював у будівельній сфері та виховував із дружиною трьох дітей. До лав ЗСУ він мобілізувався у серпні 2023 року, після чого воював у 65-ій окремій механізованій бригаді “Великий Луг”.