В Одеській області під обстрілом з боку РФ опинилися готель, житлові будинки та медцентр

Російські війська завдали чергового удару безпілотниками по Одеській області, пошкодивши житловий сектор, а також об’єкти цивільної та критичної інфраструктури.
Про це заявив голова Одеської ОДА Олег Кіпер у Telegram.
Згідно з повідомленням, у результаті атаки противника є численні пошкодження цивільних об’єктів. Через пряме влучання повністю зруйновано покрівлю триповерхової будівлі готелю. У приватному секторі руйнуванням зазнали житловий будинок і прилегла до нього дворова споруда.
Крім того, пошкодження отримали один багатоквартирний будинок і територія місцевого медичного центру. Один із дронів також атакував складське приміщення, де сталося загоряння кормової добавки, проте рятувальники, які прибули на місце, оперативно ліквідували цю пожежу.
Зазначається, що в результаті нічного обстрілу БПЛА ніхто з місцевих жителів не постраждав. Аварійні та комунальні служби продовжують працювати для ліквідації всіх наслідків.