В Одесі затримано 19-річного наркодилера: відправляв речовини поштою по всій Україні

В Одесі правоохоронці припинили діяльність великого каналу збуту наркотиків та психотропних речовин. У Київському районі міста затримали 19-річного місцевого мешканця, який організував відправку заборонених речовин поштовими відправленнями в різні області країни.
Про це повідомили в пресслужбі ГУНП в Одеській області.
Оперативники та слідчі затримали фігуранта в момент підготовки нової партії замовлень. При ньому виявили сім пакетів із речовинами, призначеними для відправки одержувачам у Сумську, Дніпропетровську та Київську області.
Під час обшуку за місцем проживання підозрюваного поліцейські вилучили обладнання та запас заборонених речовин. Серед знайденого були ваги, пакувальні матеріали, а також понад 100 пакунків і ємностей з різним вмістом.
Проведена експертиза встановила наявність канабісу та особливо небезпечної психотропної речовини PVP. За оцінкою слідства, вартість вилученого на чорному ринку сягає близько 700 тис грн.
Затриманому оголосили підозру за статтею про незаконне придбання та зберігання заборонених речовин в особливо великих розмірах з метою подальшого збуту. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Суд відправив мешканця Одеси під варту. Зараз правоохоронці з’ясовують, звідки до нього надходили наркотики та психотропні речовини.