В Одесі вшанували пам’ять жертв Другої світової війни та захисників України

В Одесі 8 травня відбулися урочисті заходи до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Про це повідомив Голова Одеської МВА Сергій Лисак у Facebook.
Представники міської та обласної влади, Збройних Сил України, ДСНС, духовенства та ветерани зібралися, щоб вшанувати пам’ять загиблих у Другій світовій війні та українських захисників, які віддали життя під час нинішньої війни.
Пам’ятні заходи розпочалися біля Козацьких хрестів, де присутні вклонилися сучасним Героям. Далі церемонія продовжилася на Алеї Слави – до пам’ятника Невідомому матросу та Вічного вогню поклали квіти.
Учасники заходів наголосили на важливості збереження історичної пам’яті та вшанування всіх, хто загинув за мир і незалежність України.
“Світла пам’ять усім загиблим. Слава кожному, хто боронить Україну сьогодні”, – зазначив очільник.