В Одесі водій влаштував погоню після вимоги зупинитися на блокпості

В Одесі водій автомобіля Toyota намагався втекти від патрульних після того, як проігнорував вимогу про зупинку на мобільному блокпості.
Інцидент стався в Хаджибейському районі міста, повідомляє Odessa Online з посиланням на пресслужбу патрульної поліції Одеської області.
За даними правоохоронців, під час втечі водій здійснював небезпечні маневри, створюючи загрозу для інших учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів. Він неодноразово порушував правила дорожнього руху, збільшував швидкість та намагався уникнути блокування.
Патрульним вдалося зупинити автомобіль та затримати водія і його пасажира. Під час затримання правоохоронці були змушені застосувати фізичну силу та кайданки.
Згодом з’ясувалося, що обидва чоловіки порушили законодавство про мобілізацію. Їх доставили до територіального центру комплектування та соціальної підтримки (РТЦК та СП).
Крім того, на водія склали низку адміністративних матеріалів за невиконання вимоги про зупинку, порушення правил дорожнього руху, неправильне використання попереджувальних сигналів, а також порушення правил проїзду перехресть і сигналів світлофора.