УЗ запускає нові швидкісні поїзди “Інтерсіті” до Одеси з Києва та Дніпра

Укрзалізниця розширює мережу швидкісних маршрутів на літній період, тому з 28 червня почне курсувати щоденний “Інтерсіті” №753/754 Дніпро — Одеса.
Про це повідомила пресслужба перевізника у Facebook.
Там наголосили, що це перший регулярний швидкісний поїзд на цьому напрямку в історії України. Також з 27 червня запускається новий щоденний “Інтерсіті” №765/766 Київ — Одеса.
Крім того, компанія подвоює частоту рейсів для вже існуючих швидкісних поїздів №763/764 Київ — Одеса та №748/747 Київ — Тернопіль. Тепер вони курсуватимуть шість разів на тиждень замість трьох.
В УЗ зазначили, що їм вдалося запустити додаткові рейси завдяки оптимізації графіків руху. Продаж квитків на нові поїзди вже відкрито.
Згідно з повідомленням, залізничники запровадили новий цикл курсування електропоїздів за трикутником Київ — Одеса — Дніпро. Ця схема дозволяє одному поїзду послідовно обслуговувати кілька затребуваних напрямків, збільшуючи кількість місць для пасажирів.