У Запорізькому районі через аварію на електрообладнанні було знеструмлено 9 населених пунктів
Вранці 28 червня у Запорізькому районі сталися масові відключення електропостачання. О 08:10 через пошкодження обладнання без світла залишилися споживачі на території обслуговування Новомиколаївського РЕМ.
Про це повідомили в компанії “Запоріжжяобленерго”.
Аварійна ситуація торкнулася мешканців 8 населених пунктів, серед яких селище Новомиколаївка, село Дубовий Гай, а також села Мар’янівка, Нововікторівка, Новосолоне, Петропавлівка, Підгірне та Родинське.
Енергетики обіцяють відновити подачу електроенергії одразу після усунення несправності, однак точні терміни завершення ремонтних робіт не назвали.
Крім того, близько 09:00 сталося аварійне відключення світла в частині житлових будинків села Володимирівка. Фахівці планують відновити там стабільне електропостачання до 17:00.
Пізніше “Запоріжжяобленерго” доповіло, що повністю відновило подачу електроенергії в усі ці населені пункти.