У Запоріжжі запустять автобусний маршрут через Набережну магістраль

У Запоріжжі з 1 червня запускають новий автобусний маршрут №48, який проходитиме через Набережну автомагістраль і з’єднає Дніпровський та Космічний райони міста.
Про це повідомили у Запорізькій міській раді.
Маршрут курсуватиме від зупинки “БК ЗАлК” до “Сімферопольського шосе”. Він проходитиме через проспект Металургів, вулицю Перемоги, бульвар Шевченка, вулицю Тбіліську, Набережну автомагістраль, вулиці Автозаводську, Олександра Говорухи та Космічну.
Щодня на маршрут виходитимуть до восьми автобусів.
Зазначається, що раніше регулярного громадського транспорту, який би курсував Набережною або Прибережною магістраллю, у місті не було. Також повідомлялося про плани облаштувати на цій ділянці 18 зупинок громадського транспорту, частина з яких буде новою, а частина – на базі наявних майданчиків.