У Запоріжжі та районі окупанти обстріляли АЗС, СТО та автостоянку — Федоров

23 Червня 2026, 09:56

Вночі та вранці 23 червня російські війська завдали ударів по Запоріжжю та передмістю, внаслідок чого спалахнуло кілька пожеж, а також зафіксовано руйнування цивільної інфраструктури.

Про це повідомив керівник обласної військової адміністрації Іван Федоров.

В одному з районів обстріл пошкодив приватний будинок, будівлю СТО та автозаправну станцію, пошкодивши навіс, металеві опори та службові приміщення. Поранення отримала 23-річна жінка, їй надали медичну допомогу.

Також атака припала на приватну автостоянку, де спалахнула пожежа і було пошкоджено п’ять вантажівок. Обійшлося без постраждалих.

Крім того, армія РФ атакувала Запорізький район, поранених немає. У результаті цього удару загорілася будівля місцевого навчального закладу, а також вибило вікна в приміщеннях Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) та сільської ради.