У Запоріжжі пройшли акція та автопробіг на підтримку військовополонених

У Запоріжжі 30 та 31 травня відбулися заходи на підтримку українських військовослужбовців, які перебувають у російському полоні або вважаються зниклими безвісти.
Про це повідомляють кореспонденти “Суспільного” та волонтерка Стелла Орел.
За оновленою інформацією, 30 травня через тривалу повітряну тривогу та загрозу обстрілів запланована акція не відбулася у повному форматі. Водночас родини військовополонених змогли зібратися, поспілкуватися та обмінятися новинами про своїх рідних.
Учасники розповідають, що попри постійну загрозу атак і звуки вибухів у місті, вони все одно виходять на подібні заходи, щоб нагадати про своїх близьких і привернути увагу до проблеми полону та зниклих безвісти.
Наступного дня, 31 травня, у центрі міста пройшов автопробіг. Понад 20 автомобілів із державними прапорами та символікою військових частин рухалися центральним проспектом Запоріжжя, сигналами привертаючи увагу містян.
Колона авто стала символічною акцією підтримки: учасники наголошували, що такі заходи допомагають не дозволити суспільству забути про українських захисників, які перебувають у полоні або вважаються зниклими безвісти.
Учасники акції закликали суспільство та владу активніше працювати над поверненням військовополонених і продовжувати інформаційну підтримку їхніх родин.