У Запоріжжі після доби пошуків виявили тіло 13-річної дівчини

У Запоріжжі завершилися пошуки 13-річної дівчини, яка зникла вранці 22 травня у Шевченківському районі міста. Дитину знайшли без ознак життя.
Про це повідомили правоохоронці.
За попередніми даними, близько 08:20 школярка вийшла з дому на вулиці Штурмовій. Рідні занепокоїлися після того, як дівчина залишила вдома мобільний телефон та особисті речі й не повернулася.
Після звернення сім’ї поліція розпочала пошукову операцію, оприлюднила прикмети неповнолітньої та звернулася по допомогу до жителів міста.
Згодом правоохоронці повідомили про припинення пошуків – тіло дівчини було знайдено.
За попередньою інформацією слідства, йдеться про самогубство. Наразі всі обставини трагедії встановлюють слідчі та профільні служби.