У Запоріжжі кількість постраждалих від російських ударів зросла до 32 людей

9 Червня 2026, 11:17

У Запоріжжі кількість постраждалих внаслідок російських ударів, завданих 8 червня, зросла до 32 осіб.

Про це повідомили у ДСНС.

За останніми даними, внаслідок серії атак на місто загинули дві жінки. Ще 32 мирні жителі дістали поранення різного ступеня тяжкості. Наразі у лікарнях перебувають 12 постраждалих, зокрема четверо дітей. Медики надають усім необхідну допомогу.

Нагадаємо, вдень російські війська завдали удару по зупинці громадського транспорту в одному зі спальних районів Запоріжжя. Внаслідок атаки загинули люди та були поранені десятки містян.

Пізніше того ж дня окупанти повторно атакували місто. Через обстріл було пошкоджено дев’ятиповерховий житловий будинок.

За словами начальника Запорізької ОВА Івана Федорова, внаслідок цього удару поранення отримав 52-річний чоловік. У нього діагностували осколкові поранення ніг.

Крім житлової забудови, пошкоджень зазнали об’єкти залізничної інфраструктури. Водночас інформації про жертв унаслідок повторного вечірнього удару не надходило.

Рятувальники та комунальні служби продовжують ліквідовувати наслідки обстрілів, а правоохоронці документують чергові воєнні злочини російської армії проти цивільного населення.