У прифронтовій Малокатеринівці Запорізької області пограбували пункт видачі води

У прифронтовому селищі Малокатеринівка невідомі пограбували бювет, викравши з приміщення все технічне обладнання.
Про це повідомили в Кушугумській громаді на сторінці у Facebook.
На цьому об’єкті працював пункт безкоштовної видачі артезіанської питної води, який забезпечував місцевих жителів напоєм під час перебоїв з водопостачанням.
Варто нагадати, що бювет було встановлено для вирішення гуманітарних проблем, що виникли після підриву Каховської ГЕС.
Селищна рада засудила дії зловмисників, наголосивши, що пограбування соціально важливого об’єкта під час щоденних ворожих обстрілів є ударом по загальному благу громади.
Місцева влада закликала всіх, хто володіє будь-якою інформацією про злочин або осіб, причетних до крадіжки обладнання, повідомити про це до селищної ради для передачі даних правоохоронцям.