У Миколаєві ліквідували стихійне сміттєзвалище після звернення мешканців

19 Травня 2026, 13:12

У місті Миколаїв в Інгульському районі на вул. Вінграновського, 43 виявили стихійне сміттєзвалище, яке згодом було ліквідовано після звернень мешканців.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу.

Як зазначається у повідомленні інспекції, державні інспектори провели обстеження земельної ділянки за вказаною адресою та підтвердили факт засмічення території.

Під час перевірки було виявлено побутові відходи, поліетилен, картон, а також залишки сухої рослинності та гілля.

Для реагування Інспекція направила відповідний лист до Виконавчого комітету Миколаївської міської ради. Після цього КП “Миколаївкомунтранс” оперативно провело прибирання та повністю ліквідувало стихійне сміттєзвалище.