У Мелітополі проблеми ЖКГ пропонують “вирішувати” через ШІ

В окупованому Мелітополі, де місцеві жителі стикаються з перебоями водо- та електропостачання і не можуть додзвонитися до комунальних служб, окупаційна влада пропонує обговорювати проблеми житлово-комунального господарства зі штучним інтелектом.
Як повідомляє РІА Південь, скарги мешканців планують передавати чат-ботам, які до 2030 року мають обробляти до 75% звернень громадян у сфері ЖКГ. Системи ШІ повинні аналізувати запити, класифікувати їх і формувати відповіді.
Водночас причини комунальних проблем у регіоні залишаються незмінними – значна зношеність інфраструктури, яка в окремих регіонах сягає близько 50%, про що раніше заявляли російські посадовці.
Фактично замість оперативного вирішення проблем людям пропонують цифрові сервіси, які перенаправляють звернення або формально реєструють скарги, тоді як реальні аварії в системах ЖКГ продовжують накопичуватися.