У Криму заявляють про дефіцит ракет для комплексів “Панцирь” після атак БпЛА

У тимчасово окупованому Криму російські військові зіткнулися з нестачею ракет для зенітних ракетно-гарматних комплексів “Панцирь” на тлі регулярних атак українських безпілотників.
Про це повідомляють Telegram-канал “Крымский ветер”
Зазначається, що починаючи з березня під час атак БпЛА в Криму дедалі частіше не чути роботи комплексів “Панцирь”, натомість російські військові використовують стрілецьку зброю.
“Стрілянина над Фіолентом зі стрілецької зброї, “панцирі” мовчать”, – йдеться у повідомленні.
Російський блогер Володимир Романов також заявив про серйозний дефіцит боєприпасів для систем ППО. За його словами, частина комплексів “Панцирь” стоїть без повного боєкомплекту.
В Інституті вивчення війни (ISW) зазначили, що постійні удари України по російських об’єктах виснажують запаси ракет для ППО та створюють додаткове навантаження на російську систему протиповітряної оборони.
Також повідомляється, що російським командирам наказали економно використовувати наявні ракети через дефіцит боєприпасів.