У Херсоні лікарні передадуть у користування трансформаторну підстанцію

2 Червня 2026, 13:29

Херсонська міська територіальна громада приймає до комунальної власності трансформаторну підстанцію, розташовану в обласному центрі.

Відповідне розпорядження підписав начальник Херсонської міської військової адміністрації Ярослав Шанько.

Згідно з документом, право користування об’єктом закріплюється за однією з місцевих лікарень на умовах узуфрукту строком на п’ять років. Це дозволить медичному закладу законно використовувати підстанцію для забезпечення своїх потреб та безперебійної роботи.

Передача об’єкта до комунальної власності громади спрямована на впорядкування управління майном та забезпечення стабільного функціонування важливих об’єктів інфраструктури міста.

Рішення набирає чинності відповідно до підписаного розпорядження начальника Херсонської МВА.