У дитячому садку Вознесенська розслідують спалах гострої кишкової інфекції серед вихованців

28 Червня 2026, 18:03

У Миколаївській області фахівці проводять епідеміологічне розслідування випадків гострої кишкової інфекції, які були виявлені в одному з дошкільних навчальних закладів Вознесенська.

Про це повідомили представники обласного центру з контролю та профілактики хвороб.

Ситуацію розглянули на засіданні Оперативного центру реагування на надзвичайні ситуації у сфері громадського здоров’я під головуванням головного санітарного лікаря регіону Дмитра Макарова та завідувача Вознесенського районного відділу центру Олександра Голубенка.

Під час наради вони приділили увагу стану здоров’я хворих вихованців дитячого садка. Голубенко ознайомив колег з поточною ситуацією, вжитими заходами та ступенем виконання рекомендацій.

Лікар-епідеміолог відділу нагляду та профілактики інфекційних хвороб Галина Шатравка представила доповідь про проміжні етапи перевірки. Наразі експерти продовжують проводити лабораторні дослідження та вживати комплекс захисних заходів.

Керівництво центру наголосило, що спалах інфекції перебуває під постійним контролем, а перелік заходів протидії затвердять одразу після завершення аналізів. Медики продовжують моніторити ситуацію в регіоні для захисту населення.