У багатоповерхівці Одеси сталася розгерметизація газової труби: людей евакуювали

24 Травня 2026, 09:45

Увечері 24 травня на вулиці Шилова в Одесі сталася надзвичайна подія – через розгерметизацію газової труби рятувальники евакуювали 25 мешканців п’ятиповерхового житлового будинку.

Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС в Одеській області.

За попередньою інформацією, інцидент стався у квартирі на четвертому поверсі. Ситуація була вкрай небезпечною, оскільки поруч із пошкодженою газовою трубою проходила електропроводка. Навіть невелика іскра могла призвести до вибуху газоповітряної суміші.

На місце події оперативно прибули рятувальники, які негайно розпочали евакуацію мешканців. Загалом із будинку було виведено 25 осіб, а також шістьох домашніх тварин. Після цього співробітники ДСНС разом із фахівцями газової служби ліквідували пошкодження труби, запобігши можливому вибуху.

За словами рятувальників, унаслідок інциденту ніхто не постраждав.