Стало відомо про загибель військового з Арциза

Під час виконання військового обов’язку, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України, загинув житель Арцизької громади, солдат Микола Торішній.
Про це повідомив голова Арцизької міської ради Сергій Парпуланський.
За його словами, військовослужбовець до останнього залишався вірним військовій присязі та українському народові.
“Тривалий час Микола вважався зниклим безвісти, і його рідні жили надією на повернення. На жаль, підтвердилася найтрагічніша звістка”, – зазначив посадовець.
Його життя обірвалося внаслідок поранень, отриманих під час виконання бойового завдання на території Донецької області.
У громаді висловили щирі співчуття родині, близьким, друзям та побратимам загиблого Захисника. Микола Торішній віддав своє життя за свободу, незалежність і мирне майбутнє України.