Справу про побори в ТЦК Одеси переглянули: частину затриманих відпустили

У Одесі трьох працівників ТЦК, яких затримали під час резонансної спецоперації у квітні, звільнили з-під варти. За результатами службової перевірки їхню причетність до ймовірної схеми вимагання не підтвердили.
Про це повідомив заступник начальника відділу психологічної підтримки персоналу Одеського обласного ТЦК Володимир Чабан, передає Антикор.
Йдеться про справу, що набула широкого розголосу у квітні цього року. Тоді співробітники Служби безпеки України та Національної поліції затримали шістьох працівників Пересипського районного ТЦК в Одесі та одного поліцейського. За версією слідства, вони могли вимагати гроші у чоловіків, погрожуючи мобілізацією та відправленням до бойових підрозділів.
Правоохоронці заявляли, що потерпілих нібито силоміць доставляли до службового мікроавтобуса, де вимагали кошти за уникнення мобілізації. Під час обшуків у транспортному засобі були виявлені гроші, а відеозаписи затримань швидко поширилися в соціальних мережах та медіа.
Наразі під вартою залишаються троє працівників ТЦК та один співробітник поліції. Розслідування у справі триває. Після оприлюднення інформації про затримання керівника підрозділу та заступника начальника Одеського обласного ТЦК відсторонили від виконання службових обов’язків, однак офіційних підозр їм не оголошували.