Російські війська посилили штурми в районі Антонівських мостів та на островах Дніпра

29 Травня 2026, 10:07

Російська армія посилила інтенсивність наступальних дій у Херсонській області. За минулий тиждень окупанти здійснили від 25 до 30 штурмових спроб у районі автомобільного та залізничного Антонівських мостів, а також намагалися висадити десант на островах у гирлі Дніпра.

Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Сил оборони півдня України Владислав Волошин.

За його даними, цілями ворожих десантних груп стали острови Білогрудий, Нестрига та Мілкий. При цьому за останню добу прямих бойових зіткнень у цій зоні зафіксовано не було.

Волошин припустив, що тимчасове затишшя пов’язане з перегрупуванням сил і засобів противника перед новими атаками. Незважаючи на це, армія РФ не припиняє проводити повітряну розвідку та завдає ударів по позиціях ЗСУ за допомогою авіації та ударних дронів.

У Силах оборони півдня наголошують, що загарбники продовжуватимуть спроби захопити контроль над островами, однак українські захисники готові до відбиття будь-яких нових висадок десанту.