Після атаки по Одещині один із поранених перебуває у реанімації

Один із постраждалих після ранкової атаки по Одещині перебуває у тяжкому стані, ще кількох людей госпіталізували після ударів по цивільній інфраструктурі регіону.
Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної прокуратури.
За даними слідства, вранці 15 травня російські війська атакували Одеський район ударними безпілотниками та балістичною ракетою. Внаслідок обстрілу пошкоджено об’єкти цивільної інфраструктури.
Постраждали семеро людей – шестеро чоловіків віком від 32 до 59 років та 34-річна жінка. П’ятьох поранених госпіталізували, один із чоловіків перебуває у тяжкому стані.
Згодом окупанти повторно завдали удару по цивільній інфраструктурі області. У двох селах пошкоджено два приватні житлові будинки. Також постраждала 67-річна жінка, її доставили до лікарні.
Правоохоронці документують наслідки обстрілів. За фактами воєнних злочинів розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 438 КК України.