Нацрада анулювала ліцензії одеських телеканалів “Глас” і Plus

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення анулювала ліцензії двох відомих одеських телеканалів — “Глас” і Plus. Обидві компанії самостійно звернулися до регулятора з проханням припинити дію їхніх документів.
Про це повідомляє прес-служба відомства.
Згідно з повідомленням, “Акціонерна радіо-телевізійна компанія “Глас” заявила про закриття і каналу, і радіостанції. Аналогічне рішення ухвалив і медіаресурс “Одеса-плюс”, що працював під логотипом Plus.
Головними причинами припинення роботи телеканали назвали затяжну економічну кризу, постійні віялові відключення електроенергії, а також технічні проблеми.
Відомо, що ще в березні 2023 року Нацрада переоформлювала ліцензії цим одеським мовникам через їхній перехід із застарілого аналогового формату мовлення.