На Одещині військового підозрюють у СЗЧ та перевезенні зброї з фронту

Правоохоронці Одеської області викрили 33-річного військовослужбовця з Подільська, якого підозрюють у самовільному залишенні військової частини та незаконному вивезенні зброї з фронту.
Про це повідомили в пресслужбі ГУНП в Одеській області.
За даними слідства, чоловік, який ніс службу на східному напрямку, нібито залишив частину та привіз додому значну кількість зброї та боєприпасів.
Під час обшуку в його домоволодінні вилучили автомат і магазини до нього, корпус гранати із запалом, понад сотню набоїв різного калібру, постріли до підствольного гранатомета, тротилові шашки, капсулі-детонатори, запалювальні патрони та вогнепровідні шнури.
Також у помешканні виявили речовину, схожу на канабіс, яку направили на експертизу.
Чоловіка затримали у процесуальному порядку та повідомили про підозру за ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю та бойовими припасами). Санкція статті передбачає до 7 років позбавлення волі.
Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.