На Одещині перевірили якість харчування дітей у пришкільних таборах

З початку червня на базі навчальних закладів Одеської області розпочали роботу табори відпочинку з денним перебуванням дітей.
Про це заявили в ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області.
Напередодні старту працівники відомства провели комісійні обстеження всіх закладів, де організовано харчування.
За результатами перевірок адміністраціям закладів були надані рекомендації щодо забезпечення медичного обслуговування, питного режиму, а також дотримання технології приготування страв і правил гігієни. Додатково для кожного табору фахівці служби узгодили перспективне меню.
Крім того, під час інспекції працівники порушили тему профілактичних заходів. З метою запобігання спалахам гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь співробітники Держпродспоживслужби провели бесіди з персоналом таборів та харчоблоків, під час яких надали рекомендації щодо організації безпечного літнього відпочинку дітей.