На Одещині оновили під’їзд до Будинку Милосердя в Лиманській громаді

5 Червня 2026, 10:08

У Лиманській громаді Білгород-Дністровського району завершили роботи з впорядкування дороги, що веде до Будинку Милосердя.

Про це повідомив голова громади Василь Резніченко.

Раніше під’їзд до соціального закладу був у незадовільному стані та створював труднощі для мешканців і працівників. Завдяки спільним зусиллям комунальних служб, місцевих жителів та підприємців дорожнє покриття вдалося суттєво покращити.

Особливу подяку в громаді висловили працівникам комунальної служби, співробітнику Будинку Милосердя, а також місцевому фермеру Силі Зенченку, який безкоштовно надав необхідну техніку для проведення робіт. До ремонту також долучився його син.

За словами Василя Резніченка, така взаємодія влади, бізнесу та жителів є прикладом ефективної співпраці заради розвитку громади та підтримки людей, які потребують допомоги.

У громаді нагадали, що це не перший крок із покращення умов у Будинку Милосердя. Раніше за підтримки місцевої влади та благодійників у закладі частково відремонтували дах і внутрішні приміщення, що дозволило створити більш комфортні умови для його підопічних.