На Одещині колишнього поліцейського оштрафували через неподану декларацію

10 Травня 2026, 15:22

Колишнього працівника поліції охорони в Одеській області визнали винним у неподанні декларації після звільнення та оштрафували на 42,5 тис грн.

Про це повідомляє Центр публічних розслідувань із посиланням на вирок Хаджибейського районного суду Одеси.

За даними суду, уродженець Доброслава працював молодшим інспектором взводу №2 роти реагування батальйону №2 Управління поліції охорони в Одеській області. Із посади він звільнився 4 січня 2024 року. Після звільнення чоловік мав подати декларацію про доходи до Національного агентства з питань запобігання корупції, однак цього не зробив.

Під час судового засідання обвинувачений повністю визнав провину та заявив про щире каяття. Суд врахував це як пом’якшувальну обставину. У рішенні зазначається, що чоловік не лише визнав факт правопорушення, а й висловив жаль через власні дії та готовність понести покарання.

У результаті суд призначив йому штраф у розмірі 42,5 тис грн.

Раніше Хаджибейський районний суд Одеси розглянув аналогічну справу щодо іншого колишнього працівника поліції. Його також визнали винним у неподанні декларації після звільнення. Тоді суд призначив штраф у 44,2 тис грн, а також заборонив протягом року обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій держави та місцевого самоврядування.