На Одещині браконьєри наловили 62 тис мідій: збитки перевищили 211 тис грн

В Одеській області правоохоронці викрили двох чоловіків, яких підозрюють у незаконному вилові мідій в акваторії Сухого Лиману.
Про це повідомили в Державній прикордонній службі України.
Правоохоронці вилучили човен, незаконний улов, а також гідрокостюми, ласти, кисневі балони, маски для дихання, жилети, розвантажувальні системи та сачки, які використовувалися для добування водних біоресурсів.
За попередніми оцінками фахівців Одеського рибоохоронного патруля, завдані державі збитки становлять понад 211 тис грн.
За фактом незаконного промислу відкрито провадження за ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає кримінальну відповідальність за незаконне зайняття рибним або іншим водним добувним промислом.
Наразі всі вилучені речові докази передані для подальшого процесуального оформлення.