На Херсонщині до 9 років тюрми засудили фінансистку незаконного “сільгоспнагляду”

На Херсонщині заочно засудили до 9 років ув’язнення жінку, яка працювала у незаконно створеному окупаційному “Референтному центрі інспекції сільгоспнагляду”.
Про це розповідає проєкт “Хочу к своим”.
За даними Херсонської обласної прокуратури, жительку регіону визнано винною у колабораційній діяльності. Також її позбавили права протягом 10 років обіймати посади в органах державної влади, місцевого самоврядування та на підприємствах державної й комунальної форми власності.
Прокурори довели, що у вересні 2022 року 51-річна жінка добровільно обійняла посаду так званого “начальника отдела – главного бухгалтера отдела планирования, экономики и финансов” у незаконно створеному окупантами “Референтном центре инспекции сельхознадзора”.
На посаді вона вела документацію незаконної установи, займалася фінансуванням і витратами, а також видавала працівникам зарплату у рублях.
Вирок ухвалено заочно, тому строк покарання жінка відбуватиме після затримання.