Морські піхотинці ЗСУ звільнили від військ РФ острови поблизу Херсона та ускладнили логістику в Олешках
Військовослужбовці морської піхоти ЗСУ витіснили ворожі підрозділи з низки островів, розташованих у заплаві Дніпра між Херсоном і тимчасово окупованим містом Олешки.
Про це в інтерв’ю “Крим.Реалії” розповів командир 34-ї окремої бригади морської піхоти Дмитро Пулінець.
За словами комбрига, під вогневий контроль українських захисників перейшли острови Олексіївський, Круглик, Корабелів та Потьомкінський. Наразі перебування російських загарбників на цих локаціях стало для них практично неможливим через постійні втрати.
Крім того, Пулінець стверджує, що Сили оборони почали ефективно руйнувати логістичні ланцюги противника в Олешках. Раніше армія РФ могла вільно підвозити боєприпаси та солдат на автотранспорті до міста, а тепер вона втратила цю можливість.
Він сказав, що зараз росіянам доводиться добиратися до передових позицій в Олешках пішки з Костогризово, долаючи під атаками 20–30 км, при цьому доходять не всі.
Командир бригади також торкнувся теми протиповітряної оборони Херсона, визнавши, що захисту, здатного повністю убезпечити обласний центр, не існує, проте поточні заходи дозволяють перехоплювати 90–95% ворожих БПЛА, що летять у напрямку міста.