До Миколаєва прибули представники компанії з Австралії: що обговорювали

23 Червня 2026, 17:45

До Миколаєва прибула делегація австралійської гірничодобувної компанії Fortescue на чолі зі спеціальним радником Джонатаном Джеймсом Хероном. Вони зустрілися з мером Олександром Сєнкевичем для обговорення відновлення та модернізації енергетичного сектору міста.

Про це повідомляє Миколаївська міська рада.

Fortescue активно розвиває напрям відновлюваної енергетики та “зелених” технологій, а також бере участь у проєктах відновлення інфраструктури України.

Сєнкевич наголосив, що посилення енергетичної стійкості є пріоритетом для місцевої влади. Миколаїв уже реалізував низку ініціатив щодо захисту критичних об’єктів під час блекаутів.

Під час зустрічі директор “Миколаївоблтеплоенерго” Микола Логвінов також презентував концепцію енергетичного острова, метою якої є розвиток відновлюваних джерел енергії в місті.

Зазначається, що проєкт уже має технічне бачення, а експертиза Fortescue, їхні логістичні ланцюги та зв’язки з провідними виробниками обладнання можуть допомогти в реалізації цих планів.

Сторони детально обговорили перспективи співпраці та домовилися про подальші кроки щодо формування спільних ініціатив.