Делегація Данії відвідала “Запоріжжяобленерго” для оцінки роботи спецтехніки

22 Травня 2026, 11:54

Представники посольства Данії в Україні відвідали об’єкти ПАТ “Запоріжжяобленерго” з моніторинговою місією. Метою візиту стало ознайомлення з роботою запорізьких енергетиків в умовах прифронтового регіону та оцінка ефективності використання техніки, переданої міжнародними партнерами.

Про це компанія написала в Telegram.

Голова “Запоріжжяобленерго” Андрій Стасевський під час зустрічі зазначив, що Данія є одним з основних спонсорів Фонду енергетичної підтримки України. За рахунок датських коштів було закуплено та передано компанії понад третину всієї отриманої спецтехніки – автовишки, крани та бульдозери.

За його словами, ці машини важливі для підприємства, оскільки значна частина обладнання залишилася в окупації в перший рік повномасштабної війни, а те, що залишилося, регулярно знищується російськими обстрілами.

Згідно із заявою, іноземна делегація оглянула кілька енергооб’єктів, де наразі задіяна нова спецтехніка для оперативного відновлення мереж після атак.

Крім того, сторони обговорили розширення подальшої співпраці для забезпечення енергетичної безпеки Запорізької області.